Aušrai Butkauskaitei – Sederevičienei ir Justei Lukauskienei vasario 16 dieną įteiktas “Aitvaro” apdovanojimas

Šakių rajono meno mokyklos šokio meno krypties mokytojoms Aušrai Butkauskaitei – Sederevičienei ir Justei Lukauskienei vasario 16 dieną įteiktas “Aitvaro” apdovanojimas už nuoseklią kūrybišką veikla ugdant jaunuosius šokėjus. Džiaugiamės, mylim ir didžiuojamės! ❤️

Kadaise apie šokio mokyklą prie kavos puodelio tik svajota, bet ilgai brandinta idėja prieš 11 metų tapo kūnu ir 2011 rugsėjo 1-ąją duris atvėrė Šakių rajono meno mokyklos 1-oji šokio klasė. Vaikus tuomet pasitiko šokio skyriaus įkūrėja Aušra Butkauskaitė -Sederevičienė, kuri iki šiol vadovauja galima sakyti jau šokio mokyklai. Bėgant metams didėjo šokėjų būrys, daugėjo šokio žingsnelių, šokio klasėje atsirado veidrodžiai ir atramos. 2014 m. prie mokytojos Aušros prisijungė mokytoja Justė Lukauskienė. Platėjo kojų mostai, visiems suprantami tapo terminai demi ir grand plije, batmankandiu, žete, rondežan parter, piruet, arabesk, o laikui einant visa tai sugulė į sudėtingus choreografinius piešinius, brėžinius, schemas ir kompozicijas… O įdėtas darbas niekada nenueina veltui – Šakių rajono meno mokyklos šokėjai yra daugybės konkursų nugalėtojai ir laureatai. Gal ne be reikalo renginio vedėja Klaipėdoje pranešdama konkurso rezultatus, vietoje Šakių rajono pasakė Šokių rajono meno mokyklos šokėjai. Bet svarbiausia, kad mokytojos išmokė mylėti ne pirmas vietas, taures ir diplomus, o patį šokį. Su tokia pat energija ir užsidegimu šokėjai statė šokio spektaklį, rengė jau tradicija tapusius Kalėdinius koncertus. Tuo Šakių rajono meno mokyklos šokio skyrius ir stiprus, kad mokiniai turi galimybę pajusti daugybės šokio žanrų žavesį – čia mokoma klasikinio, šiuolaikinio, pasaulio tautų ir lietuvių liaudies tautinio šokių paslapčių. Mokytojos išmokė didžiuotis tautiniu kostiumu, kuriame atsispindi mūsų protėvių kurti ir puoselėti kultūros lobiai. Mokytojų Aušros ir Justės dėka šokėjai žino, kas yra scenos jaudulys, atsakomybė prieš žiūrovą, sceninė kultūra, ovacijų džiaugsmas, o tada net alinančios repeticijos bei prastas oras nuo veidų nenugena šypsenų, o iš širdies – džiaugsmo šilumos.

Mokytojos savo kūrybiškumu, iniciatyvumu, profesionalumu, atsidavimu, nuolatine naujovių paieška formuoja šių jaunų žmonių meninį skonį ir liečia tai, kas glūdi čia atėjusio mokinio sieloje. Ne be reikalo jos savo šokėjus vadina viena didele šeima, o šokėjai jas – antromis mamomis.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Šakių rajono meno mokykla

© 2024 Šakių rajono Meno Mokykla