SVARBI INFORMACIJA

MOKINIŲ ATOSTOGOS

Informuojame, kad Šakių rajono meno mokykloje nuo kovo 16 iki kovo 27 dienos paskelbtos mokinių pavasario atostogos.

NUOTOLINIS MOKYMAS

Nuo kovo 30 dienos bus organizuojamas nuotolinis mokymas.

Administratorius, kuris konsultuos mokytojus ir mokinius informacinių technologijų naudojimo klausimais – Saulius Kazokas, tel nr. 862861540.

Visą  su vaikų ugdymo procesu susijusią informaciją teiks mokytojai ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ramunė Valaitienė Facebook Messenger programa, mobiliuoju ryšiu ir elektroniniu paštu.

Į mokyklos patalpas užeiti gali tik darbuotojai pagal suderintą grafiką.

Informuojame, kad visais rūpimais klausimais galite kreiptis
el. paštu sakiumenomok@gmail.com arba telefonu 834551131.

Taip pat galite kreiptis tiesiogiai į mokyklos direktorių Einarą Martinaitį, tel. nr. 868757270 ir direktoriaus pavaduotoją ugdymui Ramunę Valaitienę tel.nr. 862080404.

INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19)

Siekiant užkirsti kelią galimoms koronaviruso grėsmėms, raginame visuomenės sveikatos specialistų bei medikų rekomendacijas vertinti labai rimtai ir stengtis uoliai jų laikytis, paisyti visų oficialių įspėjimų bei patarimų ir visa reikiama informacija dalintis su savo aplinkos žmonėmis.

Saugodami save ir aplinkinius, Jūs galite prisidėti prie viruso plitimo sustabdymo.

Dėl koronaviruso informaciją ir prevencinius veiksmus rekomenduojama stebėti LR sveikatos apsaugos ministerijos el. svetainėje:http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas

Naujausia informacija apie koronavirusą teikiama Sveikatos apsaugos ministerijos ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro tinklalapiuose: http://sam.lrv.lt/ ir http://nvsc.lrv.lt.

Kaip apsisaugoti nuo koronaviruso, sužinosite čia: http://bit.ly/2v8vQo5

Kaip taisyklingai plauti rankas, sužinosite čia: http://bit.ly/2T3pxv7

Bendruomenės nariui nustačius koronavirusą, privalu laikytis SAM nustatytos tvarkos, teikti reikiamą informaciją atsakingiems asmenims ar institucijoms.

Mokyklos direktorius Einaras Martinaitis

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

Šakių rajono meno mokykla

© 2024 Šakių rajono Meno Mokykla